STARTSIDEN   VÅRE SIDER    MISJON    BOKPROSJEKTET   PARAGUAY   INDIANERNE   FILM   BILDER   SØK   LINKER   OVERSIKT   KONTAKT

    

Barnearbeidet i menigheten - Fortuna

  Paraguay-tur oktober - November 2018

Ganske mange barn er involvert i indianer-menighetens arbeid. Vi har vært så heldig at "Lippen", en internasjonal søndagsskole-union, har hatt mange kurser for barne-arbeider her i menigheten. "Lippen" arbeider i hele landet, og gjør et strålende arbeide for barna.  Se mer HER!!!

Det er mange som er involvert, men Margareta er kanskje den ivrigste. Mannen hennes, Sergio, er lærer og skolestyrer på skolen i Fortuna, samt at de er pastor-par i indianerkolonien "1 de Marzo". I tillegg går hun på lærerskolen. De er begge sist i '30 årene.

Den 8. dersember hadde menigheten en stor-samling for barn - det kom mer enn 2000 barn. Til denne samlingen hadde hun øvd inn julesanger med barna i den lokale kirken. Det kan du høre nedenfor >>>>

barnemøte-03.jpg

Margarita underviser

 

  Tilbake til menyen

 

 Copyright ® 2012 www.pymisjon.com